Zboží 1. jakosti
Více

Zboží 1. jakosti

Dobrá cena
Více

Dobrá cena

Solidní přístup
Více

Solidní přístup

Doprava zdarma
Více

Doprava zdarma

Otevírací doba
DELONGHI CTOE 2103 BG

DELONGHI CTOE 2103 BG

Výrobce DeLonghi
Model CTOE 2103 BG
Dostupnost Skladem u nás
Možnosti dopravy
  • PPL Doprava zdarma 0 Kč
Cena s DPH 2 599 Kč

Topinkovač DELONGHI CTOE 2103 BG,béžová

Topinkovač, řady Icona Elements, elektronické ovládání: ohřev, rozmrazování, opékání a zrušení, opékací mřížka na rozpékání pečiva, elektronická kontrolka opékání, příkon 900W

- 2 plátková toaster řady Icona Elements

- Exkluzivní povrchová úprava s pochromovanými detaily

- Opékací mřížka na rozpékání pečiva

- Elektronické ovládání: ohřev, rozmrazování, opékání a zrušení- všechny funkce se světelnou indikací

- Extra vysunutí pro snazší vyjmutí toustu

- Elektronická kontrolka opékání

- Vyjímatelný tácek na drobečky

- Protiskluzové nožičky

Topinkovač De'Longhi CTOE 2103.BG v elegantním designu dokonale opeče chléb, a navíc bude díky exkluzivní povrchové úpravě s pochromovanými detaily ozdobou každé kuchyně. Disponuje funkcí extra zdvihu, pomocí které snadno vyjmete i malé plátky chleba. Jeho součástí je opékací mřížka, s níž rozpečete starší i zmrazené pečivo, které bude stejně lahodné jako to čerstvé. Světelná kontrolka informuje o provozu topinkovače, jehož funkce se ovládají elektronicky. Díky vyjímatelnému tácku na drobečky jsou jeho údržba a čištění naprosto snadné. Nožičky topinkovače mají protiskluzovou úpravu, aby pevně držel na každé kuchyňské lince. De'Longhi CTOE 2103.BG je topinkovačem v jedinečném designu a s velmi vysokou kvalitou a výkonem.

Společnost De’Longhi vnímaná jako lídr na celosvětovém trhu s kávovary, výrobky zpříjemňujícími život a usnadňujícími práci v kuchyni i péči o domácnost. Společnost De’Longhi je italská rodinná obchodní společnost vyrábějící přístroje pro domácnost již od roku 1974 (přičemž začátky společnosti se datují už do začátku století), v jejíž aktivitách se jedinečným způsobem snoubí zápal pro podnikání s nenápadnou elegancí. Delonghi vytváří výrobky, jež jsou proslulé svým výkonem a spolehlivostí, a které je radost používat. Navrhují funkční výrobky, které vynikají elegantními liniemi, zajímavými barevnými kombinacemi, materiály a povrchovou úpravou, jenž snadno zapadají domácností napříč kulturami celého světa.

 

Zboží 1. jakosti
Více

Zboží 1. jakosti

Dobrá cena
Více

Dobrá cena

Solidní přístup
Více

Solidní přístup

Doprava zdarma
Více

Doprava zdarma