Zboží 1. jakosti
Více

Zboží 1. jakosti

Dobrá cena
Více

Dobrá cena

Solidní přístup
Více

Solidní přístup

Doprava zdarma
Více

Doprava zdarma

Otevírací doba

Bosch Readyy'y BBHL21840 černý

Výrobce Bosch
Model BBHL21840 černý
Dostupnost Skladem u nás
Možnosti dopravy
  • PPL Doprava zdarma 0 Kč
Cena s DPH 4 222 Kč

Tyčový vysavač Bosch Readyy'y BBHL21840 černý

Vše o produktu
tyčový vysavač 2v1 • bezdrátový provoz • výdrž až 40 minut na nabíjení • 2 rychlosti • vhodný na všechny povrchy • nabíjení cca 5 hod. • omyvatelný filtr • systém Easy Clean pro snadné čištění

Bosch Readyy'y BBHL21840, černá
Ať už chcete vysávat celý byt, nebo jen třeba menší plochu, s vysavačem Bosch Readyy'y budete vždy připraveni. Těží totiž z variabilní konstrukce, kdy lze snadno odejmout jeho ruční jednotku a vrhnout se například na úklid automobilu. Dostane se vám přitom bohaté porce času – 40 minut na jedno nabití, které zabere cca 5 hodin. Vybírat si přitom můžete ze dvou rychlostí vysávání a efektivně si budete vést na všech typech povrchů.

Vysavač je vybaven omyvatelným filtrem a nespornou předností je v jeho podání také systém Easy Clean pro snadné vyjímání a vyprazdňování zásobníku na prach. Těšit se ale můžete i na úžasně jednoduchou obsluhu díky ultralehké konstrukci a další benefity, které vám pomohou docílit dokonale čisté domácnosti v rekordním čase.

40minutová výdrž
Využití Lithium-iontové technologie akumulátoru (18 V) je zárukou dlouhodobě špičkového výkonu, maximální bezpečnosti i krátké doby nabíjení (cca 5 hodin). Na nabití přitom vysavač dokáže pracovat až 40 minut! Samozřejmě nechybí ani indikace stavu nabití.

2v1
Samostatnou ruční jednotku lze v mžiku vyjmout a použít například pro úklid interiéru automobilu. Bez otravných kabelů, ale zato s vysokým výkonem.

Ultralehká konstrukce
Rozměry spotřebiče činí 1 160 × 265 × 165 mm a váží jen 2,5 kg. Díky tomu se s ním snadno ovládá a dostanete se i do hůře dostupných míst. A co je ještě větší výhoda – zvládnou to i vaše děti…

Žádné omezující kabely
Velkým benefitem tohoto modelu je i skutečnost, že je díky využití výkonného akumulátoru zcela bezdrátový. To znamená, že vás nebude omezovat kabely, abyste mohli uklidit pohodlně i v hůře dostupných místech.

Zboží 1. jakosti
Více

Zboží 1. jakosti

Dobrá cena
Více

Dobrá cena

Solidní přístup
Více

Solidní přístup

Doprava zdarma
Více

Doprava zdarma