Zboží 1. jakosti
Více

Zboží 1. jakosti

Dobrá cena
Více

Dobrá cena

Solidní přístup
Více

Solidní přístup

Doprava zdarma
Více

Doprava zdarma

Otevírací doba
Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30
Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30 Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30 Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30 Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30

Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30

Výrobce Tefal
Model GC750D30
Dostupnost Skladem u nás
Možnosti dopravy
  • PPL Doprava zdarma 0 Kč
Cena s DPH 4 950 Kč
Gril Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30 černý/chrom
 
Automatický snímač grilování, intuitivní průvodce, prudké opékání, 12 automatických programů pro elektrické grilování, příslušenství lze mýt v myčce.
 
Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30, černá/chrom
Patříte mezi milovníky grilovaného masa nebo ryb? Nedáte dopustit na lahodnou chuť čerstvě opečené zeleniny? S chytrým elektrickým grilem od značky Tefal se s letní sezónou už nikdy nebudete muset loučit. Své oblíbené pokrmy si teď totiž připravíte v pohodlí kuchyně.
 
Praktický pomocník
OPTIGRILL ELITE GC750D30 má příkon až 2 000 W, k dispozici vám bude pečicí plocha 600 cm2. Žebrovaná konstrukce dodá masu perfektní, pruhovaný vzhled. Součástí balení je také praktický tác na zachytávání šťávy. Po skončení můžete varné desky i tác jednoduše umýt v myčce. Ušetříte si tak spoustu času s úklidem.
 
Snadné použití
Spotřebič se velmi snadno ovládá. Na výběr budete mít ze 2 režimů. V automatickém režimu můžete použít například funkci na mražené potraviny nebo na žebrování. Manuální režim vám naopak poskytne dostatek prostoru pro vlastní nastavení teploty a délky opékání. Na ukončení přípravy vás upozorní signál v podobě pípnutí. Samozřejmostí je také bezpečnostní systém. Pokud zařízení zapomenete zapnuté, napájení se po nějaké době automaticky vypne.
 
Díky jednoduchému nastavení s ním dokážete hotové divy.
Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30, černá/chrom
 
 
 
12 programů
Je libo červené maso, drůbeží, rybu nebo třeba zeleninu? Na výběr budete mít z 12 užitečných programů, s nimiž jednoduše připravíte všechny pokrmy. Spotřebič je vybaven praktickým termostatem a díky chytrým technologiím je zárukou dokonalých výsledků. Vhod vám přijde také funkce Snacking/Baking, s jejíž pomocí můžete vyrobit lahodné, sladké i slané dezerty.
 
Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30, černá/chrom
 
 
 
Inteligentní technologie
Jakýkoliv pokrm odteď dokážete připravit přesně podle vaší chuti nebo podle požadavků vašich blízkých. Ať už je libo krvavý, medium nebo pořádně propečený steak, jeho příprava pro vás bude hračka. Zařízení je totiž vybaveno inteligentním systémem OptiGrill, který dokáže rozpoznat tloušťku a počet kusů masa, kterým následně přizpůsobí délku propékání.
 
Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30, černá/chrom
 
 
 
Praktický asistent
Nemusíte se bát, že byste něco připálili, nebo naopak nedopekli. K dispozici vám totiž bude asistent grilování, který vás upozorní, že je maso stále krvavé, nebo že je ten nejvyšší čas jej servírovat. Na připravenost k vaření vás upozorní světelný indikátor. Restované pokrmy snadno vytvoříte pomocí funkce prudkého opékání.
 
 
 
 
 
 
 
Opravitelnost po dobu 10 let
Společnost Tefal se zapojila do boje proti znečišťování životního prostředí a proti produkci zbytečných odpadů. Zavázala se tedy, že po dobu 10 let bude schopna opravit většinu svých produktů.
 
 
 
Inteligentní elektrický domácí gril OptiGrill Elite
 
Gril jako pro profesionála:  Tento domácí gril dokáže inteligentně odměřit tloušťku masa a vzít v úvahu počet kousků, aby automaticky nastavil parametry vaření
Objevte bezproblémový zážitek s elektrickým grilem: Intuitivní asistent grilování vás povede krok za krokem při grilování, které máte na dosah ruky: víte, kdy máte přidat a vyjmout maso a zda je krvavé, stredně nebo dobrě propečené
Restování jako v restauracI: funkce prudkého opékání umožňuje dokonalé restování
Elektrický domácí gril, který se snadno používá: 12 automatických programů pro červené maso, kuře, zeleninu a další pokrmy, bez nutnosti sledování a se zajištěním dokonalých výsledků grilování
Tác k zachycení šťávy a odnímatelné nepřilnavé plotny, lze mýt v myčce. 
Nekonečné možnosti: grilování po celý rok z pohodlí vaší kuchyně. Užijte si nekonečné nápady s knihou receptů 
Díky patentované inteligentní technologii elektrického domácího grilu OptiGrill: automaticky nastaví ideální parametry pro přípravu surovin podle tloušťky. Dosáhnete tak dokonalých výsledků grilování. Vedle přípravy červeného masa také snadno zvládne lahodné kuře, ryby, zeleninu a další suroviny, které nemusíte při přípravě hlídat.
Současně lze využit funkci „Snacking / Baking“, která promění gril na spotřebič na výrobu sladkých i slaných receptů, jako je pizza nebo koláč.
Délka přívodního kabelu 0.58 m
Varná/pečicí plocha 600cm2
Programy vaření 12 automatických programů
Světelný indikátor připravenosti k vaření ANO
Svislé uložení NE
Rozměry plochy pro vaření 30x20 cm
 
Další parametry
Konstrukce grilu kontaktní gril
Příkon elektrického grilu 2000 W
Druh gril. plochy žebrovaná
Počet pánviček bez pánviček
Grilování na obou plotýnkách Ne
Termostat Ano
Vyjímatelná plotýnka/rošt Ano
SMART Ne
Mytí grilovací plochy v myčce Ano
Odkapávací nádobka Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.3 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 34.1 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.9 cm
Výška balení 36.9 cm
Hloubka balení 39.9 cm
Hmotnost balení 7.2 kg
Zboží 1. jakosti
Více

Zboží 1. jakosti

Dobrá cena
Více

Dobrá cena

Solidní přístup
Více

Solidní přístup

Doprava zdarma
Více

Doprava zdarma